Hizmet Sözleşmesi
Paytr ile Güvenle, Taksitle Öde Hızlı Kargo* Profesyonel Tasarım

Sepetim    0 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldiniz Giriş / Üye Ol.

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Madde 1 - Sözleşme Tarafları

 

1.1 Kemerkaya Mah. Balıkpazarı Sokak No:24 Kat:2 Ortahisar / TRABZON'da bulunan KaliteBaskı ile www.kalitebaski.com web sitesinden sipariş verirken elektronik olarak onay veren “müşteri” arasındadır.

 

Madde 2 - Konu

 

2.1 İşbu sözleşmenin konusu ;Kalitebaski.com internet sitesi üzerinden sipariş verecek müşteri ile Kalite Baskı’nun karşılıklı yükümlülükleri.

 

Madde 3 - Sorumluluklar

 

3.1 Kullanıcılar müşteri olabilmek için kendi belirledikleri şifre ile üye olabilir. Müşteri sipariş formunda belirtilen bilgileri doldurmak, hizmet sözleşmesinde belirtilen şartları onaylayarak, gizlilik politikasına uygun davranacağını taahhüt ederek üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Üyelik işlemleri tamamlanarak hizmet sözleşmesi kullanım koşulları ve gizlilik sözleşmesi ve bu sözleşme eklerinde yer alan belgelerde belirtilen hak ve yükümlülüklerin kabul edilmiş olur.

 

3.2 Kalitebaskı sitesinin yönettiği telefon hatlarından havale/eft yoluyla sipariş veren kullanıcılar da bu sözleşmede yer alan hak ve yükümlülükleri kabul etmiş olur.

3.3 Kalite Baskı, her hangi bir gerekçe göstermeden, bildirimsiz ve tazminatsız üyeliğe son verme ve dondurma hakkına sahiptir. Üyeliğin dondurulması ve ya sona erdirilmesi durumunda Kalite Baskı’dan herhangi bir ad altında tazminat ve gider talebinde bulunulamaz.

 

Madde 4 - Hak ve Yükümlülükler

 

4.1 Müşteri’nin Hak ve Yükümlülükleri:

 

4.1.1 Müşteri Kalitebaski.com üzerinden ve hakkında gerçekleştireceği her türlü işlem ve eylemde iş bu sözleşme koşullarına, kanuna, ahlaka ve adaba, temel ve ticari dürüstlük ilkelerine uyacağını kabul ve taahhüt eder.

 

4.1.2 Kalite Baskı, yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde Müşteri’nin kendisinde bulunan bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşabilir.

 

4.1.3 Müşteri üye olurken veya sipariş verirken kullandığı kullanıcı adı, şifre, ödeme bilgilerinin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Bu bilgilerin doğru olmasından ve 3. şahıslarla paylaşılmasından Müşteri bizzat kendisi sorumludur. Bilgilerin doğruluğu ve 3. şahıslarla paylaşılan bilgiler konusunda yaşanacak sorun ve zararlardan Müşteri sorumludur.

 

4.1.4 Müşteri çalışma yükle bölümünden göndereceği sipariş dosyalarının Kalitebaski.com’da bulunan Yardım Merkezi bölümünde yer alan tasarım ölçü ve kurallarına göre göndermekle yükümlüdür. Yardım Merkezi’nde bulunan tasarım ölçü ve kuralları dışında gönderilen dosyalarda oluşacak olan zararlardan müşterinin kendisi sorumludur.

 

4.1.5 Müşteri gönderdiği tasarım veya düzenlenen tasarım üzerindeki bilgilerden kendisi sorumludur. Baskı için onay verilen tasarımdaki hatalardan müşteri sorumludur.

 

4.1.6 Müşteri işlerini gönderirken Kredi kartı, Havale, EFT kanalları ile ödeme yapabilmekte olup, işin baskıya girmesi için ödemenin eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Gönderdiği sipariş gurubunda yer alan bütün ürünlerin ödemesini tek seferde yapmakla yükümlüdür. Aksi halde yapılan eksik ödeme gruptaki bir kısım işlerin basılmasına yeterli olsa dahi iş baskıya alınmayacaktır.

 

4.1.7 Müşteri siparişi baskıya alındıktan sonra iptal edemez, geri ödeme talep edemez. Müşteri iptal işlemini sadece Grafikerin baskı için onay alana kadar gerçekleştirebilir. Müşteri siparişini iptal koşullarına uygun gerçekleştirdikten sonra geri talep edebilir. Geri talep edilen ücret 5 gün içerisinde ödenmenin yapıldığı yol ile (havale, eft, vb.) geri ödeme yapılacaktır. Özel tasarım yapılmış ise, özel tasarım bedeli kesilir.

 

4.1.8 Ofset baskılarda toplu olarak baskı yapıldığı için, Renk tonlarında %0-15 kadar farklılık olabilir. Bu tür durumlarda sorumluluk firmamıza ait değildir.

 

4.1.9 Firmamız Toplum Örf Adet ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan içerikli ürünlerin hizmetini vermemektedir. Müşterilerimizden bu yönde sipariş istekleri geldiğinde firmamız tek taraflı olarak hizmet sözleşmesini fesh etme yetkisine sahiptir.

 

4.2 Kalite Baskı’nın Hak ve Yükümlülükleri

 

4.2.1 Kalite Baskı, site üzerinden gönderilen dosyaları ödemesi tam olarak yapıldıktan sonra her ürünün açıklamasında yer alan baskı seçeneklerindeki fire oranları ve teslim tarihi dahilinde basıp göndermekle yükümlüdür.

 

4.2.2 Kalite Baskı, Gizlilik sözleşmesine uymakla yükümlüdür.

 

Madde 5 - Hizmet Bedeli

 

5.1 Kalitebaski.com üyeliği için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

5.2 Müşteri seçtiği ürün ve özelliklerine göre baskı ve tasarım bedeli ödemektedir.

 

Madde 6 - Kampanya ve Fiyatlar

 

6.1 Kalitebaski.com’da devam eden kampanyaların süresi Kalite Baskı tarafından belirlenir ve bitiş ve başlangıç tarihi saklıdır.

 

6.2 Kalite Baskı fiyat listesinde bulunan teslim sürelerinde ve fiyatlarda değişiklik yapabilir. Değişiklik tarihi saklıdır.

 

Madde 7 - Özel Tasarım

 

7.1 Üyeler Kalite Baskı site üzerindeki hazır şablonları kendilerine göre düzenletebilir ve ödemesini gerçekleştirip baskıya gönderebilir. Üye, hazır şablonlar hariç yeni bir tasarım isterse  "Özel Tasarım" alanına girmektedir ve ek ücret politikası uygulanacaktır.

 

7.2 Kalite baskı fiyat listesinde bulunan baskı fiyatı + özel tasarım ücreti olarak ücretlendirilecektir.  

 

 

Madde 8 - Sözleşme Değişiklikleri

 

8.1 Kalite Baskı, iş bu sözleşmeyi tek taraflı olarak uygun göreceği bir zamanda değiştirebilir. Bu değişiklik Kalitebaski.com’dan veya üyelerin email adreslerine bildirilecektir.

 

Madde 9 - Mücbir Sebepler

 

Mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Kalite Baskı işbu sözleşme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya gerçekleştiremesi durumnunda her hangi bir ad ve şartla tazminat talep edilemeyecektir.

 

Mücbir sebep; doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır.

 

Madde 10 - Mücbir Sebepler

 

10.1 Müşteri’nin göndermiş olduğu sipariş Grafiker tarafından incelenip bilgi istendiğinde gönderilecek bilgiyi kontrol etmek müşterinin sorumluluğundadır. Müşterinin geri bildirim yapmadığı taktirde yaşanacak olan gecikmeden Kalite Baskı sorumlu değildir.

 

Madde 11 - Geri İade

 

11.1 Kalıba alınan ve üretimi yapılan ürünlerinin geri iadesi yapılmamaktadır.

 

Madde 12 - Hükümler

 

12.1 İşbu sözleşme taraflar yukarıda bulunan yükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır, yukarıda bulunan yükümlülükler yerine getirilmediği taktirde karar mercii Ankara mahkeme ve icra daireleridir.

 

Madde 13 - Bildirimler

 

13.1 İş bu sözleşmeyi kabul eden kullanıcılar sms ve e-posta aracılığı ile ürünler, fiyatlar ve kampanya detayları içeren bildirim mesajlarını almayı kabul etmiştir.Bildirim mesajlarının taraflarına ulaşmasını istemeyen kullanıcılar için kullanıcı profil kısmında değişiklik opsiyonu verilmiştir.

Kalite Baskı, Matbaa platformu 2005© Alisya Medya ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz
                 

0850 532 2023 Kalite Baskı

text_heading

Konum Bilgilerimiz

Şube : Kemerkaya Mah. Balıkpazarı Sk. Eren Apt. Ortahisar / TRABZON

0850 532 2023

Hafta içi Hergün: 09:00 - 18:00